Příslušenství hydraulických můstků

Tento produkt v současné době nenabízíme!


Příslušenství hydraulických můstků

Nárazníky

Gumové nárazníky slouží k absorbování nárazů při procesu nakládání a vykládání nákladního vozidla. Námi nabízené nárazníky jsou vysoké kvality a zaručují dlouhou životnost. Gumové nárazníky je možné dodat v několika různých velikostních provedení (V x Š x H) – 300 x 250 x 100; 500 x 250 x 100; 435 x 70 x 80 mm.

Ovládací box

Hydraulický můstek, může být připojen k multifunkčnímu ovladači vrat, nebo může být ovládán pomocí ovládacího boxu.

Nabízíme dvě varianty provedení ovládacího boxu – můstek se sklopným čelem, nebo můstek s výsuvným čelem. Ovládací box je vybaven tlačítky pro manipulaci s plošinou a hlavním vypínačem. Dále je ovládací box opatřen indikací zapnutí ovládání, motoru a ventilu.

Ovládací box 1
Ovládací box 2

Límec

Těsnící límce slouží k izolaci nakládacího prostoru proti vnějším vlivům. Zamezují tedy poškození nakládaného zboží a zajištují komfort pro pracovníky, provádějící nakládku. V neposlední řadě dochází k úsporám energie při vytápění skladovacích prostorů.

V naší nabídce je standardně límec plachtový s pohyblivou odlehčenou konstrukcí. Ta se v případě vychýlení vozidla z osy nakládaného směru pohne tak, aby nedošlo k jejímu poškození a trvalé deformaci. V případě potřeby, jsme schopni dodat i jiné, nestandardní typy límců.

Límec

Reference

  • Entros Sp. Z o. o.
    p. Pogubilo – 0048 17 789 22 39