Rezidence Turkovka – moderní řadové domy

Připravujeme výstavbu řadových domů v Novém Bydžově, ulice Turkova

Hledáte nové bydlení v Novém Bydžově?

Naše společnost NATURA DK ve spolupráci s Jiran a Partner Architekti připravuje výstavbu 7 řadových domů. Rezidence Turkovka je řadová zástavba moderních rodinných domů o dispozici 5+kk, situovaných do klidné části města. Předpokládaný termín dokončení Léto – Podzim 2022.

Novostavby rodinných řadových domů budou řešeny jako nepodsklepené dvoupodlažní objekty se sedlovou střechou.

Domy budou situovány na protáhlém mírně svažitém terénu, v jehož nejvyšším místě, na severní hraně pozemku, bude umístěna přístupová cesta s charakterem místní obslužné komunikace.

Každý rodinný dům bude mít vlastní předzahrádku, oddělenou zelení ve formě popínavých rostlin/keřů a přímo navazující na přístupovou komunikaci, která bude situována kolmo k hlavní ulici Turkova. Komunikace bude zajišťovat bezproblémový příjezd do jednotlivých garáží, které budou součástí každého domu. Projekt nabízí další tři návštěvnická parkovací místa.

Ve vstupním podlaží domů bude umístěn hlavní obytný prostor – obývací pokoj s kuchyní, přímo navazující francouzskými okny na vlastní zahradu orientovanou na jih. Servisní zázemí bude tvořit vstupní chodba, samostatné WC, technická místnost a garáž. Schodištěm z chodby se bude vstupovat do 2.NP, kde se budou nacházet čtyři obytné místnosti: ložnice, dětské pokoje a koupelna s WC a samostatná komora.

Domy budou řešeny jako zděné s monolitickými stropy s titanzinkovou plechovou střechou s atikovými žlaby. Fasáda bude kombinací šedé omítky a cihlových pásků, vše v šedobíločerných odstínech.

Svislé nosné konstrukce 1.NP a 2.NP budou zděné z keramického zdiva Porotherm Profi. Obvodové zdivo bude v tl. 240 mm z cihel Porotherm 24 Profi. Vnitřní nosné zdivo bude v tl. 240 mm z cihel Porotherm 24 Profi a v tl. 175 mm z cihel Porotherm 17,5 Profi.

Na obvodové stěny bude použita EPS izolace v minimální tloušťce 160 mm. Pro izolaci střechy bude použita minerální izolace  EPS o minimální tloušťce 300 mm. V místě vikýřů bude posílena o mezikrokevní izolaci z minerální vlny. Podlahy ve styku s terénem budou izolovány polystyrénem v tloušťce 180 mm. Energetická náročnost budovy bude „B“ velmi úsporná.

Střešní konstrukce bude tvořena ocelovo-dřevěnou konstrukcí sedlového krovu se dvěma vysazenými vikýři. Bude se jednat o vaznicovou tesařskou soustavu se středními vaznicemi a s vrcholovou vaznicí. Střední vaznice budou dřevěné o rozměru 160/240 mm a budou uloženy na štítových nosných stěnách a na mezilehlých ocelových sloupcích z Jaklu 100/100/4. Vrcholová vaznice bude dřevěná 140/200 mm a bude uložena na štítové zdi a na ocelové sloupky z Jaklu 100/100/4. Každý dům bude připraven na možné osazení fotovoltaickými panely na střechu /FVE/.

Okna a prosklené stěny budou z plastových profilů s izolačním zasklením dvojsklem.

Každý rodinný dům bude kompletně vytápěn elektrickým podlahovým topením. Elektrické topné kabely KDP HEAT o výkonu 5-20W/m budou zality do podlahy. Vlastní povrchová nášlapná vrstva bude odpovídat účelu konkrétního prostoru – dlažba / laminátová podlahovina. V koupelnách a na WC bude na podlahové desce provedena hydroizolační stěrka, vytažená na svislé stěny.

V obývacím pokoji budou instalována krbová kamna dle výběru investora a architekta.

Telefonní a datová přípojka bude provedena pomocí bezdrátové technologie Wi-Fi lokálním operátorem nebo pomocí LTE mobilním operátorem. Pro připojení zařízení v objektu do místní sítě bezdrátovou technologií WiFi budou na instalovány datové zásuvky a Accesspoint WiFi (napájení PoE).

Společná televizní anténa bude tvořena anténní soustavou při příjem v pásmu UHF, VKV pro DVB-T2 a DAB. Rozvod společné televizní antény bude hvězdicovitý, samostatný koaxiální kabel do každé účastnické zásuvky.

Projekt Rezidence Turkovka splňuje náročné požadavky dnešního moderní bydlení. Byty jsou koncipované jako vzdušné jednotky v moderním designu s příjemnou atmosférou a jsou ideální kombinací atraktivního interiéru v precizním provedení a jeho praktickým užíváním.

V bezprostředním okolí se nachází veškerá občanská vybavenost. Školy a školky, úřady, sportoviště, supermarkety i drobné obchody, autobusové i vlakové spojení, restaurace a mnoho dalšího. Centrum města je cca 5 minut chůze.

Bližší informace na: vrstala@naturadk.cz

Dům Plocha pozemku / m² Podlahová plocha / m² CENA/Kč DOSTUPNOST DETAIL DOMU
A 350 157 6 750 000,- REZERVACE ZOBRAZIT
B 250 157 6 199 000,- VOLNÝ ZOBRAZIT
C 251 157 6 199 000,- VOLNÝ ZOBRAZIT
D 252 157 6 199 000,- VOLNÝ ZOBRAZIT
E 253 157 6 350 000,- VOLNÝ ZOBRAZIT
F 254 157 6 350 000,- REZERVACE ZOBRAZIT
G 254 157 6 350 000,- REZERVACE ZOBRAZIT